Nieuws
Statement n.a.v. mishandeling eigenaar Fugitive Books
De Koninklijke Boekverkopersbond betreurt de mishandeling van Dani, eigenaar van Fugitive Books te Groningen. Dani werd in de afgelopen weken tweemaal mishandeld. Beide mishandelingen stonden in directe relatie met de collectie van Fugitive Books.
Deze laffe acties bewijzen waarom boekhandels als Fugitive Books onmisbaar zijn. De boekhandel is niet zomaar een winkel, maar een plek waar we in aanraking komen met verschillende stemmen, wereldbeelden en levenservaringen. Dankzij de boekhandel leren we onszelf en elkaar beter kennen. De boekhandel moet dan ook een veilige plek zijn voor zowel klanten als medewerkers.
Geweld jegens boekhandelaars is in geen geval toelaatbaar. Daarom staat de Koninklijke Boekverkopersbond achter Dani en Fugitive Books.
Terug naar nieuwsoverzicht